Máte dotazy? Sem s nimi!

Pozor, po odeslání dotazu budou všechny údaje vymazány!

Na vámi uvedený email přijde kopie vašeho dotazu. Pokud vám potvrzení nedojde, zkontrolujte prosím vaši složku SPAMu.

(POZOR – pokud používáte firemní Outlook pro odesílání emailů, může se stát, že vám bude email vrácen jako neodeslaný. Pokud používáte jiný prohlížeč, než Mozillu Firefox či Chrome a potvrzovací email vám během chvíle nedojde a nenaleznete-li jej ani mezi SPAMem, napište mi prosím email na adresu dotazy@gtac.cz)

    Osobní údaje vyplývající z kontaktního formuláře slouží k cílené a individuální odpovědi na dotazy střelců dle zázemí, podmínek a možností tazatele, dále k rezervaci místa na akci pořádané GTac, případně k zajištění vstupu na střelnici či k zasílání nabídek aktuálních termínů kurzů a akcí pořádaných GTac.

    Osobní údaje mohou být předávány dalším subjektům, je-li to ve vztahu k zajišťované akci bezprostředně nutné (např. za účelem zajištění vstupu na střelnici).

    Každý má právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o něm zpracovávány. Pokud subjekt osobních údajů zjistí nebo se domnívá, že GTac provádí zpracování osobních údajů, které je v rozporu s ochranou soukromého a osobního života subjektu nebo v rozporu se zákonem, anebo jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, může subjekt osobních údajů požadovat, aby GTac odstranil takto závadný stav.

    Odesláním formuláře zájemce bere na vědomí, že vyplněné osobní údaje poskytuje GTac k jejich zpracování za účelem organizace akce, na kterou se zájemce registruje.

    Udělení souhlasu k dalšímu zpracování osobních údajů je dobrovolné a může být kdykoli odvoláno.

Registraci na kurz, objednávku či připomínky k webu mi můžete zaslat také pomocí Facebooku či Instagramu

<!--facebook-page-plugin—>

 
email gtac@gtac.cz
+420 739 667 326
adress-earth
Adresa

Martin Šlaichrt
Mánesova 440
Slavkov u Brna, 684 01
Česká republika

IČO: 88635333
Nejsem plátce DPH

Na uvedené adrese se nenachází provozovna
Podnikatel zapsaný v ŽR MěÚ Slavkov u Brna